Oyun oynamak belki hemen her yaştan insanın yapmaktan büyük keyif aldığı bir eylemdir. Biz de sitemizi bu doğrultuda planlayıp 7 yıl önce hizmetinize sunduk. İnsanlar her zaman oyun oynamak için uzun vakitler bulamıyorlar. Sitemizde birbirinden farklı kategoride flash oyunu bulabilir ve kısa bir zamanınız olsa bile bunu keyifle geçirmeyi sağlayabilirsiniz.



Teknoloji sürekli gelişen bir araçtır. Biz de bu doğrultuda kendimizi geliştirmek ve size daha iyi hizmet sunmamız gerektiğinin farkına vararak, 2013 yılı itibari ile sitemizde önemli değişiklikler yaptık. Bu değişikliklerden en önemlisi sitemizin tasarımını değiştirdik. Tasarımımız artık daha renkli, daha kolay kullanılabilir ve ulaşılması daha kolay bir konuma gelmiştir.



Kısa vakitlerinizde hemen sitemize girip sol köşede yukarıdan aşağı doğru sıralı olan kategorilerden istediğinizi seçerek sevdiğiniz oyunlara başlayabilirsiniz. Yine üst bölümde dört farklı başlık ile sizin site içinde ulaşmak istediğiniz noktaya sizi daha seri bir şekilde götürmektedir.



Sitemize üye olarak bu oyun keyfinizi daha fazla artırabilirsiniz. Ayrıca hemen üstte bulunan arama çubuğu ile istediğiniz oyunu hiç zaman kaybetmeden aratıp bulabilirsiniz. Sitemizin tasarımının bu denli değişmesinin en büyük sebebi tabi ki sizlere daha iyi bir hizmet vermek olduğunu söylemiştik.



Çünkü insanlar zamanın kıymetini çok iyi bilmelilerdir. Zamanın kıymetini bilen insan onu boşa harcamaz. Bu doğrultuda oyun oynamak için ayırmış olduğu zamanı oyun arayarak değil o oyunu bulup oynayarak geçirmek ister insanoğlu. Bu sebeple daha kullanışlı, kolay ulaşılabilir bir site hem sizin boş vakitlerinizi keyiflendirecek hem de  en sevdiğiniz oyunlara ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.



Yine sitemizin sağ tarafında “dün, bu hafta ve bu ay” gibi konu başlıkları altında siteye giren ziyaretçilerimiz ya da üyelerimiz tarafından oynanmış en popüler oyunları görmek mümkündür.



Oyun sadece çocuklar için yapılan bir aktivite değildir. Biz de bunun bilincinde olduğumuz için sitemizi hemen her yaş grubuna hitap edecek şekilde düzenledik. Aynı şekilde bazen tek başınıza oyun oynamak istemezsiniz. Böyle durumlarda sitemizde bulunan çoklu oyunlara girerek keyifli dakikalarınızı arkadaşlarınızla paylaşarak daha da artırabilirsiniz.



Sitemizde kırk yedi farklı kategoride yüzlerce oyun mevcuttur. Oyunlar çocuklar için hem gelişimlerine faydalı hem de onların ilgilerini çekecek cinstendir. Sitemizde bulunan oyunlarda çocukların zihinsel ve ruhsal gelişimini kötü yönde etkileyecek hiçbir oyun bulunmamaktadır.



Teknolojinin nimetlerinden en önemli olan bilgisayar bugün hemen her evde karşımıza çıkar. Doğal olarak yeni doğan çocuklar bir teknoloji dünyasının da içine doğmuş bulunmaktalardır. Küçük yaştan itibaren bilgisayar ile tanışarak, daha eğlenceli vakit geçirmeye başlamışlardır. Bu şekilde anne babalarda biraz olsun rahatlamıştır. Ancak daha önce belirttiğimiz gibi teknoloji çocuklara faydalı da olsa bir o kadar da zararı bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı çocuklar teknoloji kullanırken sürekli bir gözlem altında olmaları gerekir. Ancak sitemizde onları etkileyecek hiçbir oyun hatta reklam bile bulunmamaktadır.



Oyunlarımız uzman editörler tarafından değerlendirilip, bu şekilde sizlerin hizmetine sunulmuştur. Aynı şekilde işinde uzman editörlerimiz oyunları siteye yüklemeden önce sıkı bir inceleme aşamasından geçirirler. Daha sonra oyun ile ilgili videoyu siteye aktarırlar.



Sitemizin tek amacı sizlerin daha keyifli vakit geçirmeye çalışırken bir yandan da zihinsel anlamda rahatlamanızı sağlayan oyunlara rahat bir erişebilirlik. Yine bu görüş doğrultusunda sitemizi günden güne yenileyerek her gün size daha kaliteli hizmet sunmak bizim bir diğer önemli hedeflerimiz arasındadır.



Bu doğrultu da sitemizin de sloganı olan “bağımlılık yapar” cümlesini gerçek kılmak için sürekli kendimizi yenileyen bir çaba içerisinde sizlerin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.